• Een banner siert de muur van het Clusius College

    Veerle Veltman

Clusius College Castricum maakt als eerste slagingspercentage bekend: 89 procent

CASTRICUM Het Clusius College heeft als eerste school in Castricum de namen van de geslaagde eindexamenkandidaten bekend gemaakt. Van de in totaal 263 eindexamenkandidaten zijn er 235 geslaagd. Slechts vier kandidaten zijn definitief gezakt. Vierentwintig jongeren zitten dus nog even in spanning; zij mogen herexamen doen. Hieronder de lijsten met geslaagden.

VMBO BASISBEROEPSGERICHTE LEERWEG GROEN

Akersloot: Sem Buur, Melanie Klijn, Madelon Koomen, Teun Olgers, Mike Stengs, Jadie Zee
Assendelft: Babette Heine
Beverwijk: Gijs Franzani, Moreno Valent
Castricum: Tessa Brands, Sophie Brugman, Nicky Duinmeijer, Sven Grandiek, Roy Hoek, Finley Kick, Ruben Kol, Bezawit Kramer, Wout Ruijter, Eda Sadun, Naomi Stengs, Kelly Zijp
Egmond aan den Hoef: Jens Blok
Egmond aan Zee: Kim Wijnia
Heemskerk: Sebastiaan Gebbink, Joey Heere, Sidney Hulshof, Bryan Jordens, Puck Martens, Shainy Martha, Liselotte Rumping, Teun Wassenaar
Heiloo: Nino Beers, Marit van Bronkhorst, Rik Onderwater, Tessa Oostenrijk
IJmuiden: Fleur van de Meeberg
Koog aan de Zaan: Brent Heimensen, Dinand van Wijk
Krommenie: Lisa Kremzer, Marith Niewenhuijse, Noa Zand
Limmen: Luna Blom, Pien Pepping
Uitgeest: Alex Bakker, Tinus Bleeker, Jeroen ten Boom, Sophie Degeling, Zico van Ingen, Alex van der Pol
Wormer: Karlijn Vermeulen
Zaandam: Jodie Bijl, Devon Kleij

VMBO KADERBEROEPSGERICHTE LEERWEG GROEN
Akersloot: Sophie den Dunnen, Manuela Hacquebard Kuilboer, Fréderique Hollenberg, Jens Hollenberg, Nick Kager, Isa Kleverlaan, Raymen Steenkamp, Dean Teuthof, Sam Wolvers
Alkmaar: Pharell Johnson
Assendelft: Julia Gorter, Elena Linders, Rachel Padberg, Roos van Vliet
Beverwijk: Danny van der Bos, Sam Dibbets, Pien Kunnen, Kimberley Zonneveldt
Castricum: Nasteeh Aadan, Isabel Donkersloot, Mario Groot, Anna de Groot, Maurits Hazeleger, Scott van der Himst, Florian Hoekzema, Ismay Huisman, Maurits Hunink, Roy Jager, Laura Krol, Ruben van der Laan, Yara ter Laare, Willem Liefting, Annelies van der Linden, Bryan Lute, Richard de Nijs, Stan Olgers, Lucas van Oosterom, Troy Reijnders, Luna Smit, Merel Taats, Felicia Tuithof, Mylo Valk, Anouk Veldmans, Luna de Vries, Tessa Westerman
Egmond aan Zee: Jamie Gravemaker
Egmond-Binnen: Anne Baltus, Shannon Wittebrood
Heemskerk: Esmé Boonstra, Eden Dil, Natasha la Fleur, Bas Huissen, Niomi Klok, Dewy van Lieshout, Jordy van der Linde, Steijn Noorderbroek, Levi Rabbers, Koen van Reeuwijk, Mats de Ruijter, Aida Sobhey, Emma Valk, Ruben Verheijden, Iris Willems van Dijk
Heiloo: Selina Barlage, Dana de Boer, Sara Bolten, Bo Groen, Yara Groot, Nienke Jonker, Pien van Kalkeren, Annemieke van der Kraan, Kian Nieuwenhuis, Dylan Wilbers, Endel de Wit, Vonne Wittebrood
IJmuiden: Noa van Acker
Koog aan de Zaan: Floor van Oosten, Luna Wehnes
Krommenie: Kim Balder, Sem Koning, Gwen Schat, Ian Timmer, Eva Vlind
Limmen: Milan Beentjes, Sven Hollenberg, Fee Lute, Jens Meerman, Fien van Oijen, Rodin Oudendijk, Tom Schuitema, Britt Schut, Didier Spangenberg, Zhen Wester
Spaarndam: Mo Mooij
Uitgeest: Iris van de Berg, Cherise Bommel, Sofie van Eerden, Rosalie Kager, Denise de Pree, Mike Roelands, Glenn Sanders, Mara Schaap, Ruby Schaap, Isa Schoute, Chantal Spijkerman, Naomi Tuin, Maud Vonk, Sandra de Witte
Westknollendam: Julia Weeteling
Westzaan: Charlotte Schreuder
Zaandam: Amy Anepool, Mark Bakker
Zaandijk: Ian Kalergis

CUM LAUDE

Castricum: Tim Lind
Limmen: Rick de Groot, Mike Hunnekink
Zaandam: Caitlin de Jong

VMBO GEMENGDE LEERWEG GROEN
Akersloot: Yara Kerkhof, Milou Visser
Beverwijk: Dean Paling
Castricum: Fabienne van Breukelen, Lonneke van Klaveren, Cafiëro Podiwongso, Laura Steenman, Nick Zandbergen
Egmond-Binnen: Jon Baltus, Nance van der Lem, Melle Tervoort
Heemskerk: Nina Hessels, Christel Lelieveld
Heiloo: Jikke Zoon
Wormerveer: Niels Leerlooijer
Zaandam: Bente Vork

VMBO THEORETISCHE LEERWEG GROEN
Assendelft: Noa Hartog, Matthijs Hoogeboom, Merijn Koomen, Caitlin Stam
Beverwijk: Steef Bonarius, Demi Leenstra, Luca Pranu, Sabrina Zuurbier
Castricum: Joep Adriaens, Leri Huijser, Björn Mannaart, Nazik Simonian, Pablo Speijdel, Minouche Steur, Sverre Tijsen
Egmond aan den Hoef: Eva Knijnsberg, Ilja Koelink, Maartje Wetsteijn
Egmond aan Zee: Maaike Zwart
Egmond-Binnen: Stef van Stralen
Heemskerk: Marit van den Bos, Eline Hoekstra, Quincy Holleman, Romy Holleman, Merel Pletting, Chiara Schram, Sven Sinnige, Rowan Tuinstra
Heiloo: Puk Barnhoorn, Gabriel Quinten, Maarten Ridderikhof, Desi Verboom, Julie Warmenhoven
Koog aan de Zaan: Anne Haak
Krommenie: Ivana Baarsen, Elise Buma, Laura Notenboom, Cyane van Zijp, Jesse Zijp
Limmen: Bram Jak, Bram Noordermeer, Lieke Nuijens
Uitgeest: Silke Ham, Mika Kok
Westknollendam: Indy van der Haas
Wormer: Floor van der Wolf

CUM LAUDE
Heemskerk: Romina Alizadeh
Krommenie: Anne Zonneveldt
Uitgeest: Joëlle van Lammeren